Swetry luźne oversize

Producent:
Akceptuj
Zamknij
Rozmiar:
Akceptuj
Zamknij
Kolor:
Akceptuj
Zamknij
Długość:
Akceptuj
Zamknij
Dopasowanie:
Akceptuj
Zamknij
Rękaw:
Akceptuj
Zamknij
Rodzaj materiału:
Akceptuj
Zamknij
Wzór:
Akceptuj
Zamknij

Za co kobiety tak bardzo kochają luźne swetry?. Modele oversize pasują do każdego typu figury i mogą pomóc ukryć małe mankamenty figury. Jednakże kobiety nie noszą ich po to, aby się ukrywać, a wręcz przeciwnie. Damski sweter oversize może być podstawą wielu niezwykle kobiecych i apetycznych stylizacji. Warunkiem jest tylko zestawienie nieco obszerniejszej góry stylizacji z obcisłym dołem, czyli np. spodniami rurkami albo ołówkową spódnicą. Połączenie luźnego swetra z niedopasowanym dołem może sprawić, że całość stylizacji będzie wydawała się ciężka.
KTO NOSI WŁOSKIE SWETRY OVERSIZE?
Luźne swetry damskie noszą influencerki i znane ikony mody zarówno z Polski, takie jak Jessica Mercedes, Maffashion, ale też z zagranicy. Luźne swetry upodobała sobie zwłaszcza filigranowa Ariana Grande. Dzięki ich wygodzie i uniwersalności swetry oversize można nosić do pracy, na zakupy, a nawet na wieczorne wyjście. Ten trend, choć można powiedzieć, że wywodzi się z lat 90 i wiąże się z popularyzacją stylu hip-hopowego, dzisiaj obecny jest na wielu zdjęciach publikowanych na Instagramie #oversizepullower. Nie wierzysz? Sprawdź sama!
LUŹNY SWETER – JAKI WYBRAĆ?
Modeli swetrów oversize jest wiele. Różnią się one zazwyczaj rodzajem dekoltu. Najczęściej są to dekolty klasyczne lub typu golf. Jeżeli zależy nam na lekkości stylizacji, powinnyśmy pomyśleć o dekolcie V-neck. Kiedy dodatkowo wywiniemy rękawy naszego swetra – sylwetka będzie wyglądać lekko, a całość będzie się prezentowała niezwykle szykownie. W cieplejsze dni można zdecydować się na sweter z dekoltem asymetrycznym – odsłonięte jedno ramię jest niezwykle kobiece i seksowne! Aby w luźnym swetrze Twój look nie wyglądał ociężale, zadbaj o to, żeby dobrać krój do sylwetki. Niskie kobiety powinny unikać modeli o długości powyżej połowy łydki, gdyż to skróci ich sylwetkę. Filigranowe panie powinny również zwrócić uwagę na splot swetra.