Marka Love Moschino

Kolorowa, nieprzewidywalna, zdystansowana, pozytywna – tak określić można Love Moschino, markę modową, która nieprzerwanie udowadnia, że moda to przede wszystkim sposób na wyrażenie siebie.

Energetyczne projekty marki zaskakują nietypowymi połączeniami kolorystycznymi czy luźną formą. Portfolio marki niezmiennie obfituje w modele z charakterystyczną już dla Love Moschino grą z własnym brandem. Każdy sezon charakteryzuje się wybranym tematem przewodnim, który marka przedstawia w odważny, niejednokrotnie przerysowany, ale jednocześnie niezwykle przewrotny i świadomy sposób. Mocne i wyraziste printy pojawiają się na niemal każdym projekcie marki: bluzy Love Moschino, t-shirty, sukienki, płaszcze -każdy element garderoby stanowi swego rodzaju manifestację bardzo odważnego stylu. Siłą marki jest to, że jej projekty mimo swej charakterności stanowią nie tylko szaloną, casualową odskocznię w codziennych sytuacjach,a le potrafią się wpisać zarówno w elegancki i biznesowy styl.

Projekty na mniej oficjalne sytuacje to przede wszystkim dresowe sukienki Love Moschino, ciepłe luksusowe swetry lub wysokogatunkowe jeansowe spodnie. Jeśli szukacie bardziej oficjalnych projektów, to doskonale sprawdzą się klasyczne koszule ozdobione delikatnym zdobieniem w kształcie serca, bądź gładkie koszule z serduszkowymi guzikami. Lekko wydłużany klasyczny czarny płaszcz będzie czarował świetną jakością. Kolekcję uzupełniają skórzane botki Love Moschino, zimowe kozaki, seakersy lub pełne spectrum torebek  na każdą okazję.

Producent:
Akceptuj
Zamknij
Rozmiar:
Akceptuj
Zamknij
Kolor:
Akceptuj
Zamknij
Długość:
Akceptuj
Zamknij
Dopasowanie:
Akceptuj
Zamknij
Rękaw:
Akceptuj
Zamknij
Rodzaj materiału:
Akceptuj
Zamknij
Wzór:
Akceptuj
Zamknij