Marka Versace Jeans Couture

Należąca do rodziny Versace linia Versace Jeans to bardziej niezobowiązująca i przeznaczona do codziennych stylizacji propozycja ikonicznego brandu. Marka łączy w sobie elementy niezależności charakterystycznej dla miejskiego streetwear, pewności siebie i młodzieńczego ducha, zachowując przy tym tożsamość nowoczesnego i awangardowego stylu całej rodziny Versace.

Kolekcja wiosna/lato 2019 od Versace Jeans to portfolio niemal w całości będące wariacją na temat popularnego motywu wśród ekskluzywnych marek modowych – logomanii. Motyw składający się przede wszystkim z ornamentowych zrobień połączonych z powtarzającą się nazwą marki stanowią główny trzon propozycji Versace Jeans. Kolorystycznie kolekcja utrzymana jest przede wszystkim w czerni, którą przełamuje silny, wspomniany wcześniej motyw logomanii, bazujący na odcieniach żółtych/złotych i bieli. Gamę kolorystyczną uzupełnia fiolet i turkus. Ciekawym zabiegiem jest powtórzenie motywu jako welurowego zdobienia na transparentnych materiałach.

W kolekcji znajdziemy bogatą ofertę projektów, w tym: sukienki koszulowe, sukienki klasyczne, luźne spodnie materiałowe, szorty, bomberki, croptopy, t-shirty, a także koszulki i bluzy z kapturem. W tym samym tonie utrzymana jest propozycja torebek i butów Versace Jeans. Każdy projekt posiada wyraźne logowanie, np. w postaci całego, dużego napisu lub monogramu VJ. W ofercie torebek możemy wybierać spośród propozycji klasycznych i bardziej nowoczesnych shopperek, kopertówek lub torebek typu crossbody.

Wcześniejsze kolekcje: Kolekcja przeznaczona na sezon jesień/zima 2018 bazuje na wyrazistych, ciemnych kolorach, kontrastowanych najczęściej z czerwienią, kolorem niebieskim i żółtym. Sukienki koktajlowe to przede wszystkim projekty typu „mała czarna”, podkreślające sylwetkę i przyciągające wzrok nietuzinkowymi wykończeniami. Luźne bluzy i t-shirty eksponujące nazwę marki to prawdziwy hit sezonu. Nieco zbuntowany, zdystansowany charakter kolekcji łagodzą kwiatowe printy. Versace Jeans zdecydowanie przypadnie do gustu osobom oczekującym od mody wyrazistych stylizacji o mocnym i dominującym charakterze. Portfolio uzupełnia cała gama dodatków – w sezonie jesień/zima 2018 szczególnie polecamy sneakersy, czółenka i botki Versace Jeans. Propozycje botków to przede wszystkim czarne modele o lekko rockowym charakterze, nie brakuje też sznurowanych traperków Versace Jeans. Portfele i torebki marki uzupełnią każdą stylizację – w portfolio znajdują się m.in. klasyczne shopeprki (także dwustronne), jak i mniejsze torebki typu crossbody.

Wcześniejsze kolekcje: Kolekcja przeznaczona na sezon jesień/zima 2018 bazuje na wyrazistych, ciemnych kolorach, kontrastowanych najczęściej z czerwienią, kolorem niebieskim i żółtym. Sukienki koktajlowe to przede wszystkim projekty typu „mała czarna”, podkreślające sylwetkę i przyciągające wzrok nietuzinkowymi wykończeniami. Luźne bluzy i t-shirty eksponujące nazwę marki to prawdziwy hit sezonu. Nieco zbuntowany, zdystansowany charakter kolekcji łagodzą kwiatowe printy. Versace Jeans zdecydowanie przypadnie do gustu osobom oczekującym od mody wyrazistych stylizacji o mocnym i dominującym charakterze. Portfolio uzupełnia cała gama dodatków – w sezonie jesień/zima 2018 szczególnie polecamy sneakersy, czółenka i botki Versace Jeans. Propozycje botków to przede wszystkim czarne modele o lekko rockowym charakterze, nie brakuje też sznurowanych traperków Versace Jeans. Portfele i torebki marki uzupełnią każdą stylizację – w portfolio znajdują się m.in. klasyczne shopeprki (także dwustronne), jak i mniejsze torebki typu crossbody.

Producent:
Akceptuj
Zamknij
Rozmiar:
Akceptuj
Zamknij
Kolor:
Akceptuj
Zamknij
Długość:
Akceptuj
Zamknij
Dopasowanie:
Akceptuj
Zamknij
Rękaw:
Akceptuj
Zamknij
Rodzaj materiału:
Akceptuj
Zamknij
Wzór:
Akceptuj
Zamknij