Najmodniejsze paski damskie pochodzące z najnowszych kolekcji marek premium, to modele ze skóry ekologicznej i naturalnej które zachwycają wymagając miłośniczki mody. Kultowe paski damskie Pinko z ikonicznymi dla świata mody jaskółkami, logowane modele marek Guess i Karl Lagerfeld oraz niepowtarzalne akcesoria Elisabetta Franchi z niesamowicie ozdobna klamrą czekają na Ciebie w sklepie internetowym Egositin.
Markowe paski damskie, taliowe – idealne do sukienki
Damskie paski skórzane, jak również te wykonane z eko skóry mogą pełnić funkcje pasków taliowych. Ich zadaniem jest dopełniać stylizację i podkreślać wcięcie w talii. Takie ozdobne paski damskie występują w różnych szerokościach. Wybór odpowiedniej powinien być zależy zarówno od samej stylizacji, jak i sylwetki noszącej je kobiety. Cienkie paski damskie idealnie korespondują ze zwiewnymi sukienkami. Wąski model paska nie skróci także optycznie sylwetki kobiety o niewielkim wzroście. Doskonale sprawdzają się noszone przez drobne panie. Tego typu modele doskonale akcentują szczupłą talię filigranowych kobiet. Zresztą są to zazwyczaj najbardziej uniwersalne paski damskie, które można nosić na różne sposoby. Poza cienkimi wariantami wśród produktów stworzonych do noszenia w talii znajdują się szerokie paski damskie. Modele tego typu świetnie wyglądają jako uzupełnienie sweterkowej sukienki. Szerokie paski damskie z większą klamrą mogą skracać optycznie sylwetkę, dlatego filigranowe panie powinny być ostrożne wybierając je jako uzupełnienie swojego looku.
Skórzane paski damskie do spodni
Poza modelami taliowymi doskonałymi do sukienek, marynarek, koszul oraz płaszczy w EgoIstIn znajdziesz markowe damskie paski do spodni, modele w stonowanym kolorze a także te w nasyconych barwach. Każda z dostępnych propozycji to modny dodatek z niewielką klamrą. Takie markowe damskie paski będą stanowiły subtelne uzupełnienie stylizacji. Dobrze dobrany pasek damski nie tylko dobrze podtrzyma luźne spodnie, ale i będzie stanowił zwieńczenie outfitu.
Kolorowe paski damskie – przełamanie stosowanej stylizacji
Damskie paski, choć najczęściej spotykane w czerni lub brązach, w kolekcjach największych marek premium pojawiają się także w kolorowym wydaniu. Umiłowanie koloru prezentuje marka Pinko. Damskie paski obecne w kolekcji tego brandu występują w odcieniach czerwieni, fioletu, zieleni oraz wielu innych. Pasek skórzany w nieoczywistym odcieniu nada stylizacji wyjątkowego charakteru. Paski damskie dostępne w EgoIstIn to modne dodatki, których nie może zabraknąć także w Twojej szafie.