Marka Boutique Moschino

Boutique Moschino to brand wywodzący się z zadziornej rodziny Mochino, który do tematu mody i elegancji podchodzi w iście przewrotny sposób. Klasyczne desenie i fasony przełamywane są niekonwencjonalnym podejściem do utartych schematów.

Wprowadzająca do sezonu prekolekcja to propozycje niezwykle dziewczęce i szykowne. Oszczędna kolorystyka kolekcji (niemal w całości oparta została na pastelowym błękicie i różu, a przełamana została czernią, beżem i kolorem pistacjowym) nadaje jej wysublimowanego uroku charakterystycznego dla dziewczęcej delikatności. Dostojności i elegancji dodają kolekcji zabudowane góry sukienek i bluzek – Boutique Moschino stawia na klasyczne żaboty, stójki, kokardy, falbany. Przeciwwagą są asymetryczne dekolty na jedno ramię dekolty typu hiszpanka letnich sukienek i bluzek.

Kolekcja główna to absolutna afirmacja lata. Kolekcja nie zmienia kolorystyki, pozostaje przy pastelowym różu i błękicie, ale dodatkowo poszerza o zgaszone odcienie żółtego i bieli. Wśród wzorów dominują motywy owoców, drobnych i dużych kwiatów oraz delikatne, biało-niebieskie prążki.

Producent:
Akceptuj
Zamknij
Rozmiar:
Akceptuj
Zamknij
Kolor:
Akceptuj
Zamknij
Długość:
Akceptuj
Zamknij
Dopasowanie:
Akceptuj
Zamknij
Rękaw:
Akceptuj
Zamknij
Rodzaj materiału:
Akceptuj
Zamknij
Wzór:
Akceptuj
Zamknij