Marka Mr&Mrs Italy

Włoski producent premium Mrs&Ms Italy to niezwykła marka, która nie uznaje kompromisów. Najlepszej jakości materiały i naturalne futra tworzą ekskluzywne projekty, łączące wygodę noszenia, aktualne trendy w modzie i luksusową jakość.

Wyselekcjonowane projekty z kolekcji jesienno-zimowej w naszym ekskluzywnym butiku to przede wszystkim klasyczne kurtki parki wykonane z wysokogatunkowej, wodoodpornej bawełny. Po każdym projekcie można spodziewać się najlepszego wykończenia i pomysłowości – np. w wybranych modelach kieszenie, dla zwiększenia komfortu w zimowe chłody, wykończono wełną. Parki w kolorze czarnym, parki moro czy klasyczne parki khaki z naturalnym futrem z lisa lub jenota to niezwykłe okazy do codziennych stylizacji.

Portfolio marki uzupełniają także projekty wodoodpornych kurtek pikowanych wypełnionych naturalnym gęsim puchem, a także ciepłych bluz o dłuższym kroju. Wszystkie projekty są szyte ręcznie z dbałością o najmniejsze detale. Naturalne futro jenota lub lisa jest ozdobą niemal wszystkich projektów tej luksusowej włoskiej marki.

Producent:
Akceptuj
Zamknij
Rozmiar:
Akceptuj
Zamknij
Kolor:
Akceptuj
Zamknij
Długość:
Akceptuj
Zamknij
Dopasowanie:
Akceptuj
Zamknij
Rękaw:
Akceptuj
Zamknij
Rodzaj materiału:
Akceptuj
Zamknij
Wzór:
Akceptuj
Zamknij