Listonoszka Guess - Crossbody

Producent:
Akceptuj
Zamknij
Rozmiar:
Akceptuj
Zamknij
Kolor:
Akceptuj
Zamknij
Długość:
Akceptuj
Zamknij
Dopasowanie:
Akceptuj
Zamknij
Rękaw:
Akceptuj
Zamknij
Rodzaj materiału:
Akceptuj
Zamknij
Wzór:
Akceptuj
Zamknij

GUESS – TOREBKI LISTONOSZKI
Jeśli szukasz niezwykle wygodnej, a jednocześnie stylowej torebki, to z pewnością przypadnie Ci do gustu torebka listonoszka Guess. Torebki listonoszki od jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek cechują się niepowtarzalnym designem, który sprawi, że Twoja stylizacja nabierze zupełnie nowego charakteru. Listonoszka Guess doskonale sprawdzi się w casualowej stylizacji, a także tej nieco bardziej oficjalnej. Lubisz odrobinę bardziej sportowy look? Listonoszka damska Guess będzie do niego pasować równie świetnie!
Listonoszki Guess – tradycja vs. nowoczesność
Zastanawiasz się jeszcze na jaki rodzaj torebki listonoszki Guess warto postawić? Zaufaj wiedzy i intuicji prezentowanej przez tak popularne marki. Czyż to nie one kreują trendy? W kolekcji tego brandu znajdziesz zarówno subtelne odwołania do klasyki, jak i modele crossbody w totalnie nowoczesnym stylu. Podążając zarówno w kierunku ponadczasowym, jak i w stronę fantazyjnego wzornictwa z marką Guess, masz pewność, że Twój look będzie szalenie modny!
TOREBKI CROSSBODY MARKI GUESS
Co jest jedną z zalet listonoszek? Są to jednocześnie torebki crossbody! Takie rozwiązanie pozwala na wygodne noszenie torebki. Crossbody od Guess doskonale sprawdzi się podczas nieco większej aktywności oraz spacerów – w końcu nie będziesz martwić się o to, że ramię torebki się zsunie. Jednak bez obaw – do wszelkich innych stylizacji torebka crossbody również będzie świetnie pasować! Sprawdź propozycje torebek crossbody Guess w Ego Ist In. Z całą pewnością znajdziesz coś idealnego dla ciebie!

Sprawdź również inne inspiracje marki Guess