My Ego

My Ego to program lojalnościowy przeznaczony dla wszystkich zarejestrowanych Klientów sklepu egoistin.pl. Program My Ego powstał po to, by zakupy w naszym sklepie sprawiały jeszcze więcej przyjemności.

Jak to działa?

Każda osoba dokonująca rejestracji w naszym sklepie zyskuje na start aż 10% stałego rabatu na wszystkie nowości.

ikono1.JPG

Jeśli kupujesz w naszym sklepie stale, wysokość Twojego rabatu może się zwiększyć. Wystarczy, że suma wszystkich Twoich zamówień przekroczy wartość określoną w progach rabatowych.

ikono2.jpg

Rabaty My Ego wyświetlają się w koszyku w podsumowaniu zamówienia po zalogowaniu się do sklepu. Wartość rabatu będzie naliczać się odpowiednio dla osiągniętego progu rabatowego.

Korzyści

Wraz z osiągnięciem statusu stałego Klienta zyskujesz pierwszeństwo w ekskluzywnych akcjach rabatowych i wyprzedażach. Pamiętaj, by dopisać się do naszego newslettera - w ten sposób będziemy Cię informować o wszystkich nadchodzących akcjach rabatowych, nowościach i wyprzedażach, a Ty będziesz mieć pewność, że zawsze będziesz na bieżąco.

my ego1.jpgmy ego1.jpg

Dołącz do nas już teraz i zyskaj więcej!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Masz zarejestrowane konto, ale nie otrzymujesz newslettera? W każdej chwili możesz to zmienić! Dopisz się do newslettera, wykorzystując prosty formularz znajdujący się w stopce strony.

arrow