Poznaj nową markę MAISON MISAGA i jej ideę SUSTAINABLE!

Polska marka MAISON MISAGA powstała w 2022 roku, stawiając na idee: Sustainable, Giving, Athleisure oraz Movement. Jej podejście do zrównoważonego rozwoju, minimalizmu oraz łączenia elegancji z wygodą nie przeszło bez echa. MAISON MISAGA szybko zyskała miano marki premium z misją. O tym, jakie pobudki przyświecają jej założycielom, a także jakie ubrania szyje polski producent, dowiesz się z dalszych części wpisu! 

MAISON MISAGA, czyli minimalizm, ekologia i zrównoważony rozwój 

Marka modowa MAISON MISAGA podąża za ideą SUSTAINABLE i można z całą stanowczością uznać ją za markę eco-friendly. Producent tworzy swoje ubrania przy minimalnej ilości wykorzystywanej wody, a także z użyciem materiałów recyklingowych i upcyklingowych. Ponadto w metkach odzieży MAISON MISAGA wszywane są nasiona roślin – firma zachęca do ich sadzenia i wspierania w ten sposób odbudowy naturalnych ekosystemów. Dodać warto, że MAISON MISAGA to również synonim minimalizmu, który naprawdę zachwyca prostotą, ale i pomysłowością. 

Marka łączy elegancję z wygodą! Ponadto przyświeca jej misja edukowania użytkowników  swoich biodegradowalnych ubrań – MAISON MISAGA nawołuje do radyklanej zmiany podejścia w produkcji odzieży tak, by dostosować procesy do panującego obecnie kryzysu klimatycznego. Jednocześnie promuje ona wśród swoich zwolenników i fanów praktyczne rozwiązanie zwane garderobą kapsułową. Mała ilość dobrej jakości ubrań pozwoli Ci na tworzenie setek stylizacji bez ciągłego nabywania nowej odzieży. Czy i Ty jesteś w stanie wyzbyć się szalonego konsumpcjonizmu? 

Z jakiej odzieży słynie marka MAISON MISAGA? 

Polska marka MAISON MISAGA z niezwykłą wręcz zręcznością łączy streetwear z casualem, a nawet ze szczyptą elegancji, w tym modowej klasyki. Słynie ona z przygotowywania uniwersalnej odzieży dla kobiet, które mogą sięgać po nią niemalże przez cały rok oraz na wiele różnych okazji. Misją projektantów MAISON MISAGA było zatem to, aby ich produkty były praktyczne i nie trafiały na zapomniane dno naszych szaf. Każda z pań z pewnością znajdzie dla siebie wygodny oversizowy dres, dopasowane legginsy, modne w tym sezonie breletki sportowe czy asymetryczne bluzy

Należy przy tym podkreślić, że nie tylko przydadzą się przy pracy zdalnej, spacerze z psem, wakacyjnym wyjeździe czy spotkaniu z przyjaciółką. Minimalistyczne fasony i wzornictwo, a także silne przywiązanie marki MAISON MISAGA do klasyki modowej sprawia, że odzież tego producenta doskonale spisuje się w zestawieniu z eleganckimi częściami garderoby: marynarkami, trenczami czy skórzanymi kurtkami. Możliwe jest to również dzięki stonowanym kolorom ubrań z metką MAISON MISAGA – projektanci serwują kolekcje w palecie barw nawiązującej do Matki Ziemi. Nie brak również pastelowych barw przywodzących na myśl francuskie makaroniki. 

Kupując produkty MAISON MISAGA wspierasz akcje charytatywne! 

Producent MAISON MISAGA wychodzi z ideą SUSTAINABLE o krok dalej niż inne domy mody stawiające na zrównoważony rozwój i ekologię. Polska marka ze sprzedaży każdego swojego produkty przekazuje na cele charytatywne 2 euro! Dzięki temu kupujący wraz z nią wspierają najbardziej potrzebujących: afrykańskie dzieci, które za uzbierane pieniądze mają dostęp do bieżącej wody, zdrowej żywności oraz edukacji. 

MAISON MISAGA to zatem marka, na którą warto mieć baczną uwagę. Uczy ona świadomego konsumpcjonizmu, w tym otwiera oczy mieszkańcom rozwiniętych części naszego globu na to, że gdzieś w innym zakątku świata nie ma mowy o marnowaniu zasobów i niszczeniu Matki Ziemi! 

 

Znajdziesz nas na Facebooku i Instagramie