TOREBKI PIKOWANE, CZYLI NAJMODNIEJSZE LISTONOSZKI
Torebki pikowane nie wychodzą z mody! Najmodniejsze fasony galanteryjne nigdy się nie nudzą, a pikowane torebki są jednym z nich. To doskonałe połączenie nowoczesnego designu z modą lat 50. Jako że projektanci najlepszych domów mody uwielbiają inspirować się dawnymi trendami, przedstawiamy najmodniejsze torebki pikowane od Pinko, Love Moschino czy Guess. Wybierz coś dla siebie!
Torebki pikowane na łańcuszku
Torebki damskie pikowane na łańcuszku zastępującym klasyczny pasek pasuje do oficjalnych kreacji zakładanych na specjalne okazje, ale nie tylko. Torebka pikowana w takim wydaniu doskonale pasuje także do służbowego stroju. Tworzenie kontrastów na bazie połączenia biznesowego stroju z wieczorowym akcentem, pozwala wyjść poza pewne standardy. Takie pikowane torebki świetnie komponują się bowiem nie tylko ze stylizacjami w klimacie “going out”, ale i smart business, a nawet casualowymi. Mając zatem w garderobie torebkę pikowaną w takim wydaniu możesz być pewna, że sięgniesz po nią nie tylko przy okazji ważnych wydarzeń.
Pikowana torebka listonoszka od Guess
W propozycjach od marki Guess znalazły się pikowane torebki z tłoczeniem w formie rombów. Takie geometryczne tłoczenia kojarzą się z kultową torebką Chanel, krojem zaliczanym do sławnych “it-bags”.
Torebki pikowane Liu Jo
W ostatnich kolekcjach projektanci Liu Jo stosują charakterystyczne przeszycia, przez które torebki pikowane sprawiają wrażenie jakby składała się z lustrzanego odbicia połowy torebki. Idealna symetria sprawia, że całość prezentuje się niezwykle charakternie.
Pikowane torebki Pinko
Torebki pikowane Pinko mają tłoczony wzór pasków równoległy do przekątnej torebki lub symetryczny wzór układający się w jodełkę francuską. Charakterystyczne pikowanie zdobi listonoszkę i nadaje jej unikatowego wyglądu, czyniącego z najbardziej statycznej stylizacji look z charakterem.