Blog

Zarejestruj się i otrzymaj już na start stały rabat 10% na nowości! Aby założyć konto przejdź tutaj.

Top 5 - najlepsze płaszcze na jesień

Opublikowane
Wraz z jesienią przychodzi w modzie taki moment, w którym potrzebę, by wyglądać dobrze i stylowo, trzeba umiejętnie pogodzić z koniecznością ochrony przed przenikającym chłodem. Nawet najdoskonalszą stylizację jest w stanie zabić źle dobrany płaszcz - w końcu to on w pierwszej kolejności nadaje ton całemu jesiennemu outfitowi. Na jakie modele zatem postawić, by w sezonie jesień/zima 2020 wyglądać doskonale - dowiecie się z naszego wpisu.
Ellisabetta Franchi to marka, która nieprzerwanie hołduje kobiecości i sile ukrytej w tym, co żeńskie na świecie. Nowa kolekcja przygotowana na sezon jesień-zima 2020/2021 to ukoronowanie tej filozofii, przejawiająca się przede wszystkim w doskonale odszytych fasonach - idealnie dopasowujących się do sylwetki, będących wyrafinowanym połączeniem elegancji i wysublimowanej nonszalancji.

Bufiaste rękawy - jak je nosić?

Opublikowane
Bufiaste rękawy, kojarzące się głównie z modą lat 80 ubiegłego wieku, powróciły w zupełnie nowym wydaniu i opanowały Instagram. Dziś nie są już kojarzone tylko ze stylizacjami noszącymi nutkę romantyzmu, ale także tych z rockowym pazurem. Podpowiadamy jak stylizować ubrania z bufiastymi rękawami.

Rodzaje spodni damskich – przewodnik po krojach

Opublikowane
Chcąc być specjalistką w dziedzinie modny nie wystarczy znać takie rodzaje spodni damskich jak dzwony, rurki czy boyfriendy. Wachlarz możliwego do wykorzystywania przez producentów i sklepy nazewnictwa jest znacznie większy. Przedstawiamy zatem przewodnik po rodzajach spodni damskich – prawdziwe kompendium wiedzy przygotowane przez miłośniczki mody.
Szukając stroju kąpielowego nie wystarczy bazować na tradycyjnym podziale na jedno- i dwuczęściowe modele. Mając sprecyzowane oczekiwania względem naszego stroju kąpielowego, dużo łatwiej jest znaleźć model odpowiedni dla siebie. Aby tego dokonać, musimy jednak operować terminologią z dziedziny „bikini”. Przedstawiamy zatem praktyczny przewodnik opisujący rodzaje strojów kąpielowych.
Showing 1 to 5 of 15 (1 Pages)
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Polityka prywatności [akceptuję - zamknij]